Luxusný kôš s baldachýnom MACKO 322Romantický kôš s baldachýnom 304KAM za KRASOU

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena 559,00 €
Cena 489,00 €

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

Kočíky Smejko
Drietoma
91303 Trenčín
tel: +421908236717
napíšte nám
IČO: 41788320
Kočíky Smejko - sme internetový obchod

OBCHODNÉ PODMIENKY » Zákonné vrátenie tovaru
Zákonné vrátenie tovaru

6. Zákonné vrátenie tovaru
Podľa § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov (ďalej len "Zákon o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji") má každý kupujúci právo odstúpiť v lehote 7 pracovných dní od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku a vrátiť tovar predávajúcemu.

Predávajúci má povinnosť vrátiť kupujúcemu náklady na tovar. V prípade odstúpenia od zmluvy musia byť splnené nasledovné podmienky:

  • výrobok musí byť vrátený v originálnom nepoškodenom stave a obale.
  • výrobok nesmie preukazovať známky používania.
  • výrobok musí obsahovať všetky identifikačné znaky (visačky) a všetko príslušenstvo.
  • zásielka musí obsahovať písomné odstúpenie od zmluvy podpísané kupujúcim.

V prípade splnenia všetkých vyššie uvedených náležitostí bude kupujúcemu vrátená plná kúpna cena do 14 dní od prevzatia výrobku. V prípade porušenia alebo nesplnenia niektorých požiadaviek bude kupujúcemu vrátený výrobok na jeho náklady.

V prípade, že sa rozhodnete v tejto lehote vrátiť zakúpený tovar, informujte nás o tom prosím prostredníctvom elektronickej pošty na adrese kocikysmejko@gmail.com ešte pred doručením tovaru do našej spoločnosti.

Prosíme Vás, aby ste s tovarom, ktorý nám plánujete vrátiť zaobchádzali šetrne a s rozumom tak, aby nenastali zbytočné komplikácie pri jeho vrátení.

Z dôvodu predídenia prípadným nedorozumeniam a komplikáciám pri vrátení tovaru Vám odporúčame preštudovať si znenie kapitoly 2.4. Odstúpenie kupujúceho od kúpnej zmluvy na základe ustanovenia § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov (ďalej len "Zákon o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji").